FIBER PATCHCORDS N/B - SC duplex ST duplex fiber patchcord multimode 62,5/125 OM1 lengte 2m oranje

197 691-22C21-2

Fiber Patchcords n/b - SC duplex ST duplex fiber patchcord multimode 62,5/125 OM1 lengte 2m oranje

De afbeelding is louter informatief en niet bindend

ARTIKELREFERENTIE

Referentie leverancier

LLPTDXSTSC-62-2

Cebeo ID

363829

PC7

 
LINKS
VOORRAAD   Op voorraad
 
OMSCHRIJVING

SC duplex ST duplex fiber patchcord multimode 62,5/125 OM1 lengte 2m oranje

VERPAKKING

Eenheidsverpakking:

1

Bestelhoeveelheid

1